You are here: Home > Technika Ważenia > Z dnia na dzień waga nie spadnie

Z dnia na dzień waga nie spadnie

Kobieta, która chce się odchudzać i w zasadzie robi to już w tym momencie, najczęściej staje na wagę codziennie, ponieważ ma nadzieję, że powiedzmy po nocy coś się zmieniło, pojawi się waga która ją ucieszy. Niestety nawet w przypadku intensywnego odchudzania ciężko będzie cokolwiek zrzucić tak z dnia na dzień, dlatego warto warzyć się regularnie, ale przykładowo co kilka dni. Wówczas na pewno będą zmiany, jeżeli kobieta odpowiednio dostosowała dietę, a także każdego dnia ćwiczy. Co prawda wagi są dziś bardzo dokładne, ale nie przesadzajmy. Oczywiście nie ma nic przeciwko, aby kobieta stawała na nią każdego dnia, tym bardziej jeżeli to ma ją zmotywować do jeszcze większego wysiłku. Jednak pamiętajmy, że te różnice w wadze są tylko po pewnym czasie. Zresztą wydaje się to dość logiczne. Regularne pomiary wagi sprawiają, że kobieta odchudzając się zyskuje większą motywację, ponieważ ma nadzieję, że waga spadła, a kiedy okazuje się inaczej, zabiera się do intensywniejszego działania i kiedy już następuje ten moment zrzucenia kilku kilogramów, radość jaka się w niej pojawia motywuje ją jeszcze bardziej. Dlatego w zasadzie nie ma z tym żadnego problemu. Jeżeli chodzi o wagi, można je używać cały czas.

Comments are closed.