You are here: Home > Nauka, Wiedza, Technika > Technologie informatyczne regionu

Technologie informatyczne regionu

Region Suwalszczyzny był poddawany badaniom pod względem technologii informatycznych oraz wykorzystywania ich w codziennym życiu. To wszystko miało miejsce w ramach projektu e-Sudovia. Można więc powiedzieć, że ludzie bardzo chętnie korzystają z komputerów i Internetu. Wykorzystują go nie tylko do korzystania z rozrywki, ale przede wszystkim do pozyskiwania informacji, do komunikowania się z innymi, a także do celów związanych z codziennym funkcjonowaniem i pracą. Na przykład wielu ludzi robi przelewy bankowe, zakupy w sieci i tak dalej. Przedsiębiorstwa owszem posiadają komputery oraz Internet, aczkolwiek nie zawsze wykorzystują dane rozwiązania zgodnie z ich możliwościami. Także nad tym powinny jeszcze trochę popracować. Jednak na podstawie danego regionu możemy wnioskować, że ludzie nie boją się nowoczesności i jak najbardziej chętnie decydują się na funkcjonalne sprzęty komputerowe oraz Internet, który jest niezbędny, bez którego komputer jest bezużyteczny, albo pod pewnymi kwestiami ograniczony.

Comments are closed.