You are here: Home > Bezpieczeństwo i Pierwsza Pomoc > Straż pożarna na imprezach

Straż pożarna na imprezach

Głównie w okresie letnim organizowane są przeróżne imprezy na powietrzu, gdzie wszystko musi być dobrze zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Na pewno w danym miejscu musi pojawić się przede wszystkim straż pożarna. Nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć, a przecież nikt inny nie zacznie gasić pożaru, niż wykwalifikowani strażacy. Owszem zawsze mogłaby dojechać w razie konieczności, ale w tej sytuacji należy zaznaczyć, że lepiej aby była na miejscu, ze względu na duże skupisko ludzi. Brak straży mógłby wywołać bardzo duże straty przede wszystkim w ludziach, a do tego nie można doprowadzić. Imprezy takie jak chociażby rajdy samochodowe czy inne wyścigi to podstawa, aby na miejscu znalazła się również straż pożarna. W zasadzie nie trzeba tego nikomu tłumaczyć. Każdy bardzo dobrze pewnie się orientuje, że dana służba powinna być w danych okolicznościach. To jest nawet podstawą i tego należy się trzymać. Impreza i przede wszystkim tego typu impreza nie może odbyć się bez odpowiedniej ochrony.

Comments are closed.