film

30 listopada 2018r. odbył się  I Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznych. Na rozpoczęcie festiwalu dzieci z zerówki zaśpiewały Hymn Marynarki Wojennej. Maluchom akompaniowała Pani Dyrektor SP44 - Małgorzata Szczepańska- Stankiewicz. Po występie najmłodszych rozpoczęła się część konkursowa. Wystąpiły wszystkie klasy od IV do VIII, każda klasa przygotowała inną, wylosowaną przez swojego gospodarza pieśń patriotyczną. Zespoły klasowe śpiewały zarówno z gotowymi podkładami instrumentalnymi, z gitarami a niektóre klasy a cappella. Wychowawcy klas przygotowali z uczniami ciekawe inscenizacje, stroje  i elementy dekoracyjne do wykonywanych utworów. Występy oceniało jury w składzie : Pani Małgorzata Szczepańska -Stankiewicz- przewodnicząca, Pani Iwona Gałusza-Urbanowicz, Pani Małgorzata Barańska. Każda klasa otrzymała nagrodę, dyplom i słodki upominek.
UWAGA!
SZANOWNI PAŃSTWO W ZWIĄZKU Z ROZPOCZYNAJĄCYM SIĘ W DNIU 4 GRUDNIA 2018r. REMONTEM - WYMIANĄ LUKSFERÓW NA KLATKACH SCHODOWYCH - BARDZO PROSIMY O DOSTOSOWANIE UBIORU DZIECI DO ZMIENNYCH WARUNKÓW TEMPERATUROWYCH. PROSIMY O ZAOPATRZENIE DZIECI W DODATKOWE WIERZCHNIE OKRYCIE - SWETRY, BLUZY - NA WYPADEK CHWILOWYCH SPADKÓW TEMPERATURY W CHWILI WYMIANY OKIEN.

DNIA 16 LISTOPADA 2018 r. ZAKOŃCZYŁ SIĘ KONKURS "GDAŃSK MIASTEM PRZYJAZNYM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH". COROCZNY KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ SZKOŁĘ NR 44 POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY UCZNIOM PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ ZA UDZIAŁ ORAZ GRATULUJEMY WSZYSTKIM LAUREATOM! DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU :)

LINK DO ALBUMU

NA TRÓJMIEJSKIM PORTALU www.gdansk.pl POJAWIŁA SIĘ RELACJA Z KONKURSU "GDAŃSK MIASTEM PRZYJAZNYM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH" ORGANIZOWANYM PRZEZ NASZĄ SZKOŁĘ PO RAZ XXI, W CZĘŚCI DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

LINK DO ARTYKUŁU