FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

film

30 listopada 2018r. odbył się  I Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznych. Na rozpoczęcie festiwalu dzieci z zerówki zaśpiewały Hymn Marynarki Wojennej. Maluchom akompaniowała Pani Dyrektor SP44 - Małgorzata Szczepańska- Stankiewicz. Po występie najmłodszych rozpoczęła się część konkursowa. Wystąpiły wszystkie klasy od IV do VIII, każda klasa przygotowała inną, wylosowaną przez swojego gospodarza pieśń patriotyczną. Zespoły klasowe śpiewały zarówno z gotowymi podkładami instrumentalnymi, z gitarami a niektóre klasy a cappella. Wychowawcy klas przygotowali z uczniami ciekawe inscenizacje, stroje  i elementy dekoracyjne do wykonywanych utworów. Występy oceniało jury w składzie : Pani Małgorzata Szczepańska -Stankiewicz- przewodnicząca, Pani Iwona Gałusza-Urbanowicz, Pani Małgorzata Barańska. Każda klasa otrzymała nagrodę, dyplom i słodki upominek.