„Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni." - mówił Paul Morphy – amerykański arcymistrz szachowy.

Wiedzieliście, że nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka, kształci pamięć, umiejętność abstrakcyjnego oraz logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną. Rozwija zdolność do akceptacji porażek jak i również nawyk dyscypliny.

Od września 2018 roku rozpoczyna się nowy projekt klasy teatralnej. Z przyjemnością informujemy, że od września 2018r. rusza w naszej szkole projekt klasy teatralnej, która zostanie objęta patronatem teatru "Miniatura".

Rozkład jazdy:

10.30 start festynu oraz  konkurencji punktowanych do loterii;

12.00 warsztaty zumby;

12.30 przeciąganie liny;

13.30 koniec konkurencji punktowanych do loterii;

13.40 start loterii;

13.45 mecz;

14.00 sadzenie krzaczków;

14.30 koniec festynu;

Ogródki w gdańskich szkołach. Od kwietnia w gdańskich szkołach ruszył Projekt Ogrody. Został on zainicjowany przez Gminę Miasta Gdańska i Fundację Edukacyjną ODiTK w ramach projektu unijnego Szkolimy Uczniów Przedsiębiorczych Empatycznych Rozsądnych.

Nasi uczniowie podczas Gali wręczenia nagród i na Festynie z okazji Światowego Dnia Książki w Radzie Miasta!

Maria Miłek z kl. II A zdobyła I miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Mój ulubiony bohater literacki”, a Wojtek Kosmalski z tej samej klasy – miejsce III. Nagrody wręcza przewodniczący Rady Miasta!

Gratulujemy serdecznie!

Razem z najlepszymi czytelnikami uczestniczymy w imprezie 15 maja 2018Rr.