DZIŚ, 3 PAŹDZIERNIKA 2018r. NA TRZECIEJ GODZINIE LEKCYJNEJ TRZY KRÓTKIE DZWONKI PRZERWAŁY LEKCJE I WEZWAŁY DO WYJŚCIA Z BUDYNKU. UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE Z POMOCĄ STRAŻY POŻARNEJ ĆWICZYLI PRÓBNĄ EWAKUACJĘ. WSZYSTKO ZAKOŃCZYŁO SIĘ POMYŚLNIE :)

10 września 2018r.  odbył się apel porządkowy dla klas 0-3. Uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznej drogi do szkoły, bezpiecznego czasu spędzania przerw. Zapoznali się z przepisami obowiązującymi w szkole. Uczmy i bawmy się bezpiecznie smile

6 WRZEŚNIA 2018r. DO PIERWSZAKÓW ZAWITAŁ WICEPREZYDENT MIASTA GDAŃSKA, PAN PIOTR KOWALCZUK. WIZYTA MIAŁA NA CELU PRZYPOMNIENIE MALUCHOM O ZACHOWANIU BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE I W DRODZE DO SZKOŁY. DZIĘKUJEMY ZA PREZENTY laughing

„Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni." - mówił Paul Morphy – amerykański arcymistrz szachowy.

Wiedzieliście, że nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka, kształci pamięć, umiejętność abstrakcyjnego oraz logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną. Rozwija zdolność do akceptacji porażek jak i również nawyk dyscypliny.

Od września 2018 roku rozpoczyna się nowy projekt klasy teatralnej. Z przyjemnością informujemy, że od września 2018r. rusza w naszej szkole projekt klasy teatralnej, która zostanie objęta patronatem teatru "Miniatura".