ROBOTYKA KLASY VII

UWAGA! ROZPOCZYNAMY PROJEKT  „Świat Cyfrowy Wokół Nas” JEST TO PRZYGOTOWANIE DO NAUKI PROGRAMOWANIA PRZEZNACZONE DLA UCZNIÓW  KLAS SIÓDMYCH. PROJEKT BĘDZIE REALIZOWANY W DRUGIM SEMESTRZE RAZ W TYGODNIU OD 14:30-17:30 W PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODĘ LUB PIĄTEK (DO WYBORU). ZAPRASZAMY NA ŚWIETNĄ ZABAWĘ ROBOTKAMI :)

To właśnie tego wieczoru,

gdy wiatr zimnym śniegiem dmucha

- w serca niepocieszone i smutne,

Cicha wstępuje otucha.

To właśnie tego wieczoru,

Od bardzo wielu wieków,

Pod dachem czułej kolędy,

Bóg się rodzi w człowieku….

Życzymy, by nowonarodzony Chrystus

Przyniósł Wam wszystkim

Najpiękniejszy prezent – dużo miłości!

Życzymy wszystkim Dzieciom

I ich Rodzicom wszystkiego najlepszego przez cały 2018 rok

Wesołych Świat!

Jednocześnie chcielibyśmy Państwa zaprosić na Jasełka, które odbędą się w dniu 19.12 2018 o godz. 17.00 w auli szkolnej.

Dyrekcja, Grono pedagogiczne

oraz Pracownicy

Szkoły Podstawowej nr 44

AKCJA ZIMA

UWAGA! ZAPRASZAMY UCZNIÓW W FERIE NA CIEKAWE ZAJĘCIA DO SZKOŁY

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA
OBIADY W FERIE

RODZICE, KTÓRZY CHCĄ, ABY ICH DZIECI KORZYSTAŁY W CZASIE FERII Z CIEPŁEGO POSIŁKU, POWINNI PRZEDŁUŻYĆ LUB ZAWRZEĆ UMOWĘ DO 22 STYCZNIA 2018r. U PANI INTENDENTKI!

W TRAKCIE TRWANIA FERII NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI DOPISANIA UCZNIA DO OBIADÓW. KOSZT POSIŁKU 3,50ZŁ.

MIKOŁAJKI

6 GRUDNIA ODBYŁY SIĘ W KLASACH MIKOŁAJKI, UCZNIOWIE  WRĘCZYLI SOBIE DROBNE UPOMINKI. DO KLAS MŁODSZYCH ZAWITAŁ MIKOŁAJ, BY OSOBIŚCIE IM WRĘCZYĆ PREZENTY. KLASY STARSZE JAK CO ROKU ROZEGRAŁY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W UNIHOKEJA. OJ, BYŁO MIKOŁAJKOWO!

SESJA Z PLUSEM

Sesje z plusem to wygodne i praktyczne narzędzie do systematycznego sprawdzania wiedzy i umiejętności uczniów szkoły podstawowej z zakresu matematyki oraz do monitorowania i analizy ich postępów w nauce podczas całego roku szkolnego. Przedstawiamy cykliczny raport podsumowujący naszą szkołę oraz  klasy 4, 5 i 6.

RAPORT KLAS 4 RAPORT KLAS 5 RAPORT KLAS 6